Reading Time: 3 minutes
کاردان

مشاوره سریعترین راه حل

طبیعتا وقتی چالشی ضروری داریم یا حتی فرصتی زودگذر یا مهم تر از آن اولویتمان سریعتر رسیدن به اهدافمان در کسب و کار است دریافت مشاوره است، زیرا آموزش دیدن یا آزمون و خطا کردن بدترین گزینه‌ای است که میتوانیم انتخاب کنیم.

گاهی اوقات تنها چیزی که می خواهیم بدانیم این است که و مطمئن ترین راه حل چیست تا زمان و منابع و انرژی مان را صرف راهکارهایی نکنیم که نمی دانیم جواب می دهند یا خیر.

حتما شما هم فکر نمی کنید که کسب و کارهای موفق برای استفاده از فرصت ها یا رفع هر چالشی سراغ ثبت نام یک دوره آموزشی بروند و یا وقت خود را صرف کتاب خواندن برای رفع هر چالش کنند!

راهکار مرکز کاردان برای مدیرانی که مهم ترین اولویتشان رسیدن به اهدافشان با بالاترین سرعت ممکن است مشاوره خصوصی است.

یک منتور راهکار می دهد ، راهکارهایی که در تجربیاتش موفق بوده اند و مسئولیت آن را نیز می پذیرد.

تفاوت های کوچینگ، مشاوره و منتورینگ

کوچینگ

یک کوچ از دانش خود شما استفاده می کند و مجاز به اشتراک گذاشتن تجربیاتش نیست، اعتقاد یک کوچ این است که مسئولیت صد درصد ماجرا با مراجع است، کوچینگ غالبا ویژه افرادی است که اولویتشان توسعه فردی است و منابع کافی را برای آزمون و خطا دارند.

مشاور

مشاوره مسئله محور است شما با یک مسئله وارد جلسه می شوید و پایان جلسه با حل مسئله ، پایان مسئولیت مشاور است ، مشاورها خلا علم آکادمیک شما را پر می کنند و مباحثشان در حوزه های علمی تخصصی است.

منتورینگ

منتور از راهکارهای تجربه شده عملیاتی با شما صحبت می‌کند، آنچه خودش انجام داده و یا در پروژه هایش انجام شده و نتیجه داده! یک منتور تا حصول نتیجه مطلوب کنار مراجع است، با چالش های عملیاتی و روندهای اجرایی آشناست و راجع به چگونگی انجام کارها تا حصول نتیجه صحبت می کند. مهم ترین ویژگی منتور آن است که نقطه مقابل کوچینگ است، اعتقاد منتور این است که مسئولیت صد درصد راهکارهایی که می دهد با اوست، این موضوع برای مراجعان اطمینان خاطر ایجاد می کند تا بدون فکر کردن، با اعتماد به آنچه منتور می گوید فقط متمرکز بر انجام خروجی های جلسه باشند. این ویژگی باعث آرامش کامل و متمرکز بودن صاحب کسب و کار می شود. ضمن آنکه چون راهکارها سال ‌ها تا حصول نتیجه امتحان شده اند، نزدیک ترین راه را برای رسیدن به اهداف به مدیران معرفی می کنند.
بهنیا شینی

ویژگی های جلسات مشاوره

1.مدت زمان جلسه حضوری یک ساعت و سی دقیقه

2.مشاوره با شخص دکتر بهنیا شینی صورت می گیرد

3.یک هفته پشتیبانی از طریق پلتفرم تلگرام

4.ارائه چک لیست های اجرایی برای راهکار مورد نظر

توجه: ظرفیت جلسات مشاوره برای هر سه ماه فقط برای بیست صاحب کسب و کار می باشد.

رزرو جلسات مشاوره

هزینه هر جلسه مشاوره نود دقیقه‌ای 3,000,000 تومان می‌باشد.

برای اطلاع از زمان‌های موجود برای مشاوره حضوری با شماره 90000110 تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق فرم ثبت کنید تا پشتیبان های ما جهت رزرو جلسات با شما تماس بگیرند.

جهت رزرو جلسات با پشتیبان ما در ارتباط باشید.

@ تمامی حقوق برای کاردان محفوظ میباشد.

ارتباط با پشتیبانی

سلام !‌ به کاردان خوش آمدید
برای ارتباط با ما کافیه روی اکانت پشتیبانی کلیک کنید تا مستقیما وارد واتساپ بشید.

بدون آزمون و خطا

تحت نظر بنیانگذار اولین مرکز بیزینس منتورشیپ در ایران

سیستم فروش اتوماتیک خود را طراحی کنید